До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Спортивний медіа партнер
  • Фітнес партнер
  • Автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Партнери

Новини

Червень 29, 2017

Zaporizhstal Half Marathon 2017: у першому півмарафоні Запоріжжя візьмуть участь 1500 бігунів

У Запоріжжі почалась підготовка до масштабної бігової події – Zaporizhstal Half Marathon 2017. Близько 1500 учасників з різних міст України приїдуть до Запоріжжя 5 листопада, щоб взяти участь у першому запорізькому півмарафоні. Про це повідомили організатори події, компанія Run Ukraine, під час презентації проекту.  

Zaporizhstal Half Marathon 2017, що увійде в спортивну історію міста та країни, відбудеться за ініціативи ПАТ “Запоріжсталь” та під патронатом міської ради Запоріжжя. До участі у біговому заході долучитися можуть як професійні спортсмени, так і звичайні цінителі активного життя.  

«Півмарафон – це справжнє свято спорту, в якому кожен учасник доводить, що він чемпіон. Він долає себе і перемагає заради своєї мрії. Можна прагнути високих результатів, але в таких змаганнях учасники біжать не заради перемоги над суперником. Вони біжать заради власної мети, яку символізує фінішна стрічка. Подолання такої дистанції – це, в першу чергу, перемога над собою,  яка притаманна справжнім вольовим людям», ‑ зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Організатори заходу пропонують учасникам обрати одну із дистанцій: 2 км, 5 км, 10 км та 21,0975 км. Дізнатися більше про кожну з дистанцій та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу zphalfmarathon.org. Зараз відкрита реєстрація на всі дистанції, окрім 2 км. Маршрут головної дистанції, 21,0975 км, пролягатиме вздовж культових місць Запоріжжя та включатиме три мости, що поєднують “зелені” зони міста з сучасними промисловими районами. Для учасників з іншим міст це чудовий шанс познайомитися із Запоріжжям, його мальовничими куточками, відкрити для себе легендарну Хортицю та індустріальну ГЕС. Тим часом, місцеві атлети зможуть оцінити місто з нової сторони, відчути його атмосферу у ритмі бігу. Окрім незабутніх емоцій, фінішери головної дистанції отримають призи та унікальну пам’ятна медаль із зображенням Хортиці. Учасників із Запоріжжя можуть поборотися за звання лідера Кубка міста (City Cup). Визначатимуть переможця серед чоловіків та жінок на головній дистанції. Це шанс заявити про себе та свій спортивний хист. Взяти участь у біговій події зможуть і маленькі спортсмени міста. Спеціально для них будуть організовані дитячі старти на 500 м і 1000 м.

Ми проводимо бігові заходи в різних містах України. Київ, Дніпро, Одеса, Львів, а тепер і Запоріжжя, – ці міста стали резидентами бігових заходів Run Ukraine. Сьогодні ми готуємося до першого запорізького півмарафону Zaporizhstal Half Marathon 2017 і плануємо зробити цю події традиційною для міста і його мешканців. Завдяки підтримки ПАТ “Запоріжсталь” і міської ради ми зробимо не звичайний одноразовий спортивний захід. Це буде перший крок до великої мети. У 2018 році ми плануємо включити запорізький півмарафон у всеукраїнську бігову лігу Run Ukraine Running League та отримати статус “Три зірки” від Європейської федерації легкої атлетики. У 2019 році ми плануємо провести Кубок України, а в 2020 – отримати статус Bronze Label від світової організації IAAF. Через декілька років ми зберемо спортивну еліту з інших країн і покажемо світові Запоріжжя. Це місто має свою особливу історію та дух. Завдяки нашому заходу у місті може розвиватися не лише спортивна культура, а й туризм і економіка”, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.  

Аби учасники могли гідно підготуватися до заходу, організатори проведуть серію безкоштовних тренувань Open Run Day у різних локаціях міста та корисні лекції на теми бігу і здоров’я. Для тих, хто бажає розвивати спортивну культуру міста, але не може взяти участь у запорізькому півмарафоні, буде можливість записатися у волонтерську групу. Слідкуйте за анонсами та новинами заходу на офіційному сайті zphalfmarathon.org.

Титульний спонсор – ПАТ «Запоріжсталь»  

Організатор – Run Ukraine.

 

Довідка про Run Ukraine

Run Ukraine – організатор найбільш масштабних бігових подій України. З 2010 року компанія провела 22 міжнародних змагання для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові заходи найвищого рівня та надихати людей займатися бігом.   

У 2016 році компанія ініціювала і провела першу бігову лігу Run Ukraine Running League, що включає у себе п’ять заходів у чотирьох містах України. Це:

У 2017 році компанія планує об’єднати понад 25 000 закоханих у біг людей на стартах другої бігової Ліги –  Run Ukraine Running League 2017.

Сайт компанії runukraine.org

 

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]  

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67