До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Спортивний медіа партнер
  • Фітнес партнер
  • Автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Партнери

Про захід

Про ПАТ «Запоріжсталь»

Публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»- одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу.

Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий гарячекатаний рулон, гарячекатаний лист, холоднокатаний лист, холоднокатаний рулон товщиною 0,5 – 8,0 мм з вуглецевих, низьколегованих, легованих і нержавіючих сталей, гнутий профіль, а також сталева стрічка і жерсть. Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, сільськогосподарського, транспортного машинобудування, вагонобудування, виробники виробів побутової техніки. Поставка продукції комбінату здійснюється більш, ніж в 60 країн світу.

Комбінат «Запоріжсталь» займає лідируючі позиції серед українських промислових підприємств металургійної групи, є виробником 16% усієї сталі в Україні, забезпечує 14% експорту і поставки валюти в Україну серед металургійних підприємств.

В 2016 році на ПАТ «Запоріжсталь» вироблено 3600,2 тис. тон чавуну, 3890,7 тис. тон сталі, 3367,9 тис. тон прокату.

Підприємство системно реалізує комплексну програму з екологічної модернізації підприємства. В екологічну модернізацію ПАТ «Запоріжсталь» з 2012 року інвестовано понад 5,7 млрд гривень.

ПАТ «Запоріжсталь» – містоутворююче підприємство для Запоріжжя. Усвідомлюючи відповідальність перед громадою Запоріжжя, підприємство системно реалізує комплексні соціальні проекти та програми, спрямовані на розвиток регіону присутності, активізацію та зміцнення співпраці з громадою міста та області. В рамках корпоративних соціальних проектів, підприємство системно проводить конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто», щорічні суботники «Чисте місто», підтримує розвиток запорізької дитячої футбольної школи «Металург», та інші проекти соціальної спрямованості. Також комбінат системно підтримує проведення волонтерської екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом!», в рамках якої відбувається зариблення та очистка дна річки, озеленення та благоустрій берегової лінії вздовж Дніпра, організація та проведення екоуроків та екологіних квестів для запорізьких школярів. За підсумками рейтингу ділового журналу «Устойчивый бизнес», саме ця екологічна ініціатива визнана найкращою соціально орієнтованою програмою України 2016 року.


Про Zaporizhstal Half Marathon

«Він біг, не чуючи землі під ногами». Саме так говоритимуть про тебе 5 листопада. У день, коли вперше за історію Run Ukraine у Запоріжжі відбудеться грандіозне спортивне свято – Zaporizhstal Half Marathon 2017. Твої емоції зашкалюватимуть, а спогади ще довго зринатимуть у пам’яті. Адже таке не забувається. Місто засяє усмішками 1 500 щасливих бігунів, що не побоялися зробити виклик собі, продемонстрували звитяжну невтомність, обравши свій старт.

Яскравий маршрут Zaporizhstal Half Marathon 2017 пролягатиме через міст Дніпровської ГЕС. Ти пробігатимеш повз могутню ріку Дніпро, прямуючи до унікальної священної зони – острова Хортиці. І так до Аркового моста, завершуючи в центрі міста на бульварі Шевченка.

Час проходження всієї траси одним колом – до 3-х годин. Тільки-но уяви, скільки всього зможеш побачити та відчути… Завдяки такому досвіду знатимеш, хто ти і на що здатен. Але це ще не все. Ти зарядишся атмосферою єдності, познайомишся з цікавими людьми, серед яких будуть досвідчені та відомі спортсмени, учасники Чемпіонатів світу й Олімпійських ігор. Окрім того, на святі очікуються представники з різних країн світу, тож конкуренція розпалюватиметься, створюючи особливу енергетику.

І ти не будеш сам. Понад 3 000 глядачів підтримуватимуть тебе протягом маршруту, надихаючи на кращі результати. Подолай найпершим дистанцію та отримай головний приз змагання – 5 000 грн.

Пам’ятай, що це буде не просто забіг, а захоплива подорож до себе незвичайними місцями.

 


Подія відбудеться за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» та міського голови Володимира Буряка.