До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Фітнес партнер
  • Автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Партнери

Новини

Вересень 13, 2017

У Запоріжжі вперше відбудеться сімейний забіг Family Run

5 листопада у Запоріжжі вперше відбудеться сімейний забіг Family Run на дистанції 2 км, що запланований в рамках масштабної бігової події – Zaporizhstal Half Marathon 2017. Участь у біговому святі доступна кожній родині. Жодних вікових обмежень не буде: долучитися до Family Run можна навіть батькам з маленькими дітлахами на руках або у візочках. Для участі варто лише завчасно зареєструватися на офіційному сайті за посиланням zphalfmarathon.org

Цього дня дружні сімейні команди вийдуть на старт. Окрім неймовірних емоцій, кожен учасник отримає фірмову футболку. Ініціювала створення унікального забігу компанія Run Ukraine – організатор Zaporizhstal Half Marathon 2017.

«Наш перший сімейний забіг в Україні ми організували 9 квітня в рамках сьомого Київського міжнародного півмарафону, після чого став традицією усіх наших бігових заходів. Подібний забіг ми вже провели не тільки в столиці, а й у Дніпрі та Одесі. 5 листопада ми вперше організуємо його в Запоріжжі і впевнені, що мешканцям міста він сподобається. Family Run – це можливість подарувати своїй родині велике спортивне свято та гарні спогади», – коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

«Комбінат «Запоріжсталь» – це одна велика родина. Ми розуміємо, наскільки важливі для кожного з нас підтримка рідних, їх міцне плече поряд, дружня порада – це все надає сил і наснаги для подальших досягнень. І на великій біговій події 5 листопада така підтримка буде дуже доцільна в подоланні першої спільної сімейної дистанції. Тому запрошуємо великі міцні родини до участі в сімейному забігу. Долучайтесь до спорту родинами і станьте прикладом для нового покоління українців», – підкреслив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Маленькі спортсмени міста можуть взяти участь у біговій події не тільки з батьками, а й індивідуально. Спеціально для них будуть організовані дитячі старти на 500 м і 1000 м.

Довідка про Zaporizhstal Half Marathon 2017

Zaporizhstal Half Marathon 2017 – масштабний біговий захід для любителів бігу, що відбудеться у Запоріжжі 5 листопада 2017 року. Перший запорізький півмарафон збере близько 1500 учасників з різних міст України. Захід відбудеться за ініціативи ПАТ “Запоріжсталь” та під патронатом міської ради Запоріжжя. Організатор – компанія Run Ukraine.

До участі у біговому заході долучитися можуть як професійні спортсмени, так і звичайні шанувальники активного життя. Організатори заходу пропонують  обрати одну із дистанцій: 2 км, 5 км, 10 км та 21,0975 км. Дізнатися більше про кожну з дистанцій та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу zphalfmarathon.org. Маршрут головної дистанції, 21,0975 км, пролягатиме вздовж культових місць Запоріжжя та включатиме три мости, що поєднують “зелені” зони міста з сучасними промисловими районами. Для учасників з іншим міст це чудовий шанс познайомитися із Запоріжжям, його мальовничими куточками, відкрити для себе легендарну Хортицю та індустріальну ГЕС. Тим часом, місцеві атлети зможуть оцінити місто з нової сторони, відчути його атмосферу у ритмі бігу. Окрім незабутніх емоцій, фінішери головної дистанції отримають призи та унікальну пам’ятна медаль із зображенням Хортиці.  

Титульний спонсор – ПАТ «Запоріжсталь»  

Організатор – Run Ukraine.

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]