До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Листопад 1, 2017

Zaporizhstal Half Marathon 2017 збере 1500 учасників з усієї країни

5 листопада у Запоріжжі відбудеться перший масовий півмарафон – Zaporizhstal Half Marathon 2017. У біговому заході візьмуть участь близько 1500 учасників, серед яких будуть як професійні атлети, так і любителі з різних міст України. Про це організатор події, генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черніцький, повідомив під час прес-конференції.    

Вже 8 років ми проводимо масові бігові заходи в різних містах України. Київ, Дніпро, Одеса, Львів – до списку “бігових” міст цього року долучилось Запоріжжя. Впевнений, захід стане традицією міста. Наша мета – популяризувати цінності здорового способу життя. Вони близькі кожному з нас. Окрім того, такі заходи розвивають спортивний туризм, адже ми запрошуємо учасників з різних міст України та інших країн. У містах, де проходять півмарафони не перший рік, кількість іноземців досягає відмітки 20-30% . У 2016 році ми ініціювали створення бігової Ліги. Цього року вона відбулась вдруге та об’єднала 5 стартів в 4 містах України. У 2018 році ми плануємо розпочати лігу саме з Запорізького півмарафону. Це буде нова сторінка бігової історії України”, – коментує Дмитро Черніцький.

Zaporizhstal Half Marathon 2017 відбудеться за ініціативи ПАТ “Запоріжсталь” та під патронатом міської ради Запоріжжя. В рамках заходу відбудуться індивідуальні старти на дистанціях: 2 км, 5 км, 10 км та 21,0975 км. 5 листопада 220 бігунів візьмуть участь у благодійному забігу на 2 км, що присвячений збору коштів для 8-річної дівчинки Лізи з синдромом ДЦП. 50% реєстраційного внеску від учасників цієї дистанції будуть направлені на придбання речей першої необхідності для Лізи. Реєстрація на благодійний забіг, 5 та 10 км вже завершена. Взяти участь у біговій події зможуть і маленькі спортсмени міста. Спеціально для них будуть організовані дитячі старти на 500 м і 1000 м. Для тих, хто цінує активне сімейне дозвілля, організатори пропонують забіг Family Run 2 km, участь у якому доступна для кожної родини.

Маршрут головної дистанції, 21,0975 км, пролягатиме вздовж знакових місць Запоріжжя та включатиме три мости, що поєднують “зелені” зони міста з сучасними промисловими районами. Для учасників з інших міст це чудовий шанс познайомитися із Запоріжжям, його мальовничими куточками, відкрити для себе легендарну Хортицю та індустріальну ГЕС. Тим часом, місцеві атлети зможуть оцінити місто з нової сторони, відчути його атмосферу у ритмі бігу.

Окрім незабутніх емоцій та задоволення від мальовничого маршруту, фінішери головної дистанції (21, 0975 км) отримають призи та унікальну пам’ятну медаль із зображенням Хортиці. Учасники із Запоріжжя поборються за звання лідера Кубка міста (City Cup). Визначатимуть переможця серед чоловіків та жінок на дистанції 21,0975 км. Це шанс заявити про себе та свій спортивний хист.

«Запоріжжя – сучасне європейське місто, яке дуже динамічно розвивається та долучається до світових трендів. 5 листопада Запоріжжя приєднається до осередків бігового руху в Україні, і це гарний початок нової чудової запорізької традиції. Zaporizhstal Half Marathon 2017 – масштабна яскрава подія для Запоріжжя. Це грандіозне свято спорту та чудового настрою належить всім запоріжцям. Тож, запрошуємо усіх разом розділити радість цієї події», – відзначив керівник молодіжної організації «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.

 

Аби учасники могли гідно підготуватися до заходу, організатори провели у Запоріжжі серію безкоштовних тренувань Open Run Day, які відбувалися щосуботи. Кваліфіковані тренери готували учасників різних груп підготовки: від початківців до атлетів, що долатимуть 5 листопада 21, 0975 км.  

Призовий фонд змагання складає 30 000 гривень. Нагороджувати будуть переможців та призерів з 1 по 5 місця на дистанції 21, 0975 км. Лідери серед чоловіків та жінок отримають по 5 000 гривень кожний.   

У зв’язку із проведенням масштабної бігової події, вулиці міста частково перекриють для безпеки учасників. Організатор півмарафону, компанія Run Ukraine, рекомендує водіям планувати завчасно своє пересування по місту альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття. Ознайомитися з детальною інформацією можна за посиланням на офіційному сайті https://zphalfmarathon.org/grafik-perekryttya-vulyts/  

В організації заходу задіяні 257 волонтерів і 197 співробітників поліції.


 

Довідка про Run Ukraine

Run Ukraine – організатор найбільш масштабних бігових подій України. З 2010 року компанія провела 26 міжнародних змагання для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові заходи найвищого рівня та надихати людей займатися бігом.   

У 2016 році компанія ініціювала і провела першу бігову лігу Run Ukraine Running League, що включає у себе п’ять заходів у чотирьох містах України. Це:

      У 2018 році компанія Run Ukraine планує долучити до ліги Zaporizhstal Half Marathon.

Сайт компанії  runukraine.org