До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Грудень 29, 2017

Розпочалась реєстрація на другий Запорізький міжнародний півмарафон

28 жовтня 2018 року у Запоріжжі відбудеться 2nd Zaporizhstal Half Marathon – другий за ліком  міжнародний Запорізький півмарафон, який після вдалого дебюту став повноцінним етапом бігової ліги Run Ukraine Running League 2018 та справжнім святом для міста і його мешканців. 27 грудня організатори події, компанія Run Ukraine, розпочала реєстрацію на півмарафонську дистанцію – 21, 0975 км.

Для участі у цьому івенті необов’язково бути спортивним фахівцем чи людиною з надприродними фізичними даними – зареєструватися можуть як професійні бігуни, так і любителі. Немає і суворих обмежень за віком – до участі допускаються і діти, і дорослі, і спортсмени похилого віку, головне – бути у хорошій фізичній формі. Адже спорт – заняття для звичайних людей, які ведуть здоровий спосіб життя, прагнуть стати краще і змінити своє життя. Організатори наголошують на важливості завчасної підготовки до забігу та рекомендують якомога раніше розпочинати тренування тим, хто планує вперше пробігти півмарафон.

Маршрут півмарафону буде пролягати мальовничими вулицями міста, вздовж знакових місць Запоріжжя та включить у себе три мости, що поєднують «зелені» зони міста з сучасними районами. Учасники пробіжать через греблю Дніпровської гідроелектростанції, яка неначе сполучає міську буденність з оазисом краси та наснаги, побачать могутню ріку Дніпро, прямуючи до унікальної священної зони – острова Хортиці, далі – до Аркового моста, завершуючи дистанцію у центрі міста на бульварі Шевченка.

Як і минулого року, в рамках Zaporizhstal Half Marathon 2018 відбудуться старти на індивідуальних дистанціях: 21, 0975 км, 5 км, 2 км, а також дитячі забіги 500 м і 1000 м. Для тих, хто цінує активне сімейне дозвілля, організатори запропонують сімейний забіг Family Run 2 км, участь у якому доступна для кожної родини. Відзначимо, що вперше з’явиться естафета 2х10 км. і 4х5 км. Реєстрація на ці дистанції згодом буде відкрита на сайті заходу. Традиційно, забіг на 2 км буде благодійним та продовжить благочинну традицію Run Ukraine.

Про Zaporizhstal Half Marathon 2018

З нинішнього року компанія Run Ukraine долучила Zaporizhstal Half Marathon 2018 до масштабної бігової ліги, що разом з новим учасником тепер включає у себе шість заходів у п’яти містах України. 5 листопада 2017 року Запорізький півмарафон відбувся вперше. У біговому заході взяли участь близько 1500 учасників, серед яких були як професійні атлети, так і любителі з різних міст України. До заходу долучились бігуни з 9 країн світу, зокрема з США, Туреччини та Молдови. В організації заходу були задіяні 257 волонтерів, 197 співробітників поліції, 11 карет швидкої допомоги, 20 співробітників Червоного хреста. Під час пробігу спортсмени зарядилися атмосферою єдності, познайомилися з цікавими людьми, серед яких – досвідчені та відомі спортсмени. Це не просто забіг, а захоплива подорож до себе незвичайними стежками. Крім того, біг подовжує життя та виховує безцінну звичку перемагати.