До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Фітнес партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер

Новини

Березень 23, 2018

Запорожці та гості міста на чолі з молодіжним мером відкрили біговий сезон Run Ukraine

Цими вихідними жителі Запоріжжя та гості з Дніпра та Нікополя пробіглись вулицями міста під дощем на честь відкриття бігового сезону Run Ukraine.

Понад 80 фанатів бігу зібрались у туристичному інформаційному центрі Запоріжжя для масової пробіжки, щоб офіційно відкрити підготовку до 2nd Zaporizhstal Half Marathon, який відбудеться 28 жовтня.

Привітала усіх бігунів з відкриттям сезону срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату світу, спортивний директор Run Ukraine Ірина Ліщинська: “Цього року вже вдруге відбдеться Zaporizhstal Half Marathon. Саме завдяки кожному з вас, та завдяки мерії міста та “Запоріжсталі”, Запорізький півмарафон минулого року став один з найкращих за атмосферою та рівнем організації. Вітаю усіх з відкриттям бігового сезону та до зустрічі на 2nd Zaporizhstal Half Marathon”.

Перед початком пробіжки для учасників була проведена масова розминка, після чого любителі спорту пробігли історичною частиною міста на чолі з молодіжним мером Сергієм Ільченко.

“Сьогодні у нашому місті насправді історична подія – стартує перший офіційний біговий сезон Run Ukraine у 2018 році. Півмарафон, який цього року відбудеться вже вдруге – став родзинкою міста. Долучившись до  Zaporizhstal Half Marathon запорожці показали, що ми велика спортивна сім’я. Я безмежно радий, що комбінат “Запоріжсталь” активно беруть в цьому участь та ще раз підтвердждує, що фізкультура та спорт для нас – пріоритет номер один”– розповів молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко.

Після пробіжки усіх учасників чекала зона гідратації, гарячий чай та велика кількість фотографій.

 

Довідка:

Запоріжжя – це третє за ліком місто в якому відбулось відкриття бігового сезону Run Ukraine. Першими були Київ та Одеса, на черзі Дніпро та Львів.

Цього року міжнародний півмарафон 2nd Zaporizhstal Half Marathon відбудеться 28 жовтня.