До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Вересень 6, 2018

У Запоріжжі презентували 2nd Zaporizhstal Half Marathon

 

4 вересня у Запоріжжі відбулась презентація другого за ліком Запорізького міжнародного півмарафону – 2nd Zaporizhstal Half Marathon, який відбудеться 28 жовтня. Цього року захід стане одним з наймасовіших півмарафонів країни, адже у ньому візьме участь понад 2000 бігунів: як любителів, так і професійних спортсменів не лише з України, а й інших країн.

 

“Zaporizhstal Half Marathon – це не пропаганда, це – популяризація масового спорту, яким сьогодні може займатися кожна людина. Не важливо хто ви є: студент, робітник, бізнесмен, якщо ви поділяєте цінності цієї великої події, то ви вже в команді. Zaporizhstal Half Marathon – це подія не тільки для міста Запоріжжя, а й для всієї України, оскільки є частиною біговій ліги Run Ukraine Running League нарівні з Київським, Львівським або Одеським півмарафонами”– розповідає Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Організатори Запорізького півмарафону компанія Run Ukraine під час презентації 2nd Zaporizhstal Half Marathon розповіли про цьогорічні дистанції. Традиційно це індивідуальні забіги: 21,0975 км, 5 км та 2 км, а також естафета 3х5+1х6 Under Armour Relay. А дистанцію у 10 км змінено на естафету 1х10+1х11 HeForShe Half Marathon Relay.

 

 

“Цього року ми плануємо зібрати ще більшу кількість учасників, не лише жителів Запоріжжя, а й з усіх куточків України та світу. Тому що нашому місту є чим пишатися та що показати туристам: мальовничі пейзажі, культурні та історичні пам’ятки.  Zaporizhstal Half Marathon – це справжнє спортивне свято, тому я закликаю вас брати участь та підтримати учасників, якщо ви не бігаєте”- прокоментував молодіжний мер Запоріжжя, лідер молодіжної організації комбінату “Запоріжсталь” Сергій Ільченко.

 

Цього року призовий фонд збільшений та складає  65 500 гривень, що майже на 16 000 гривень більше минулорічного. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км. Призовий фонд буде розподілений між п’ятьма першими фінішерами серед чоловіків та жінок в абсолютній першості. Грошову винагороду також отримають ті учасники, що посядуть перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

 

 

“Нашому місту необхідний був даний захід і минулого року ми побачили, що місто і жителі готові до півмарафону. В цьому році ми провели роботу над помилками, вислухали побажання городян та прийняли рішення скоротити час перекриття вулиць, відмовившись від дистанції 10 км та зробити її у складі естафети”- прокоментував перший заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

 

Фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні головного символу міста, а естафетні медалі виконані у вигляді сходинок, які символізують те, що для досягнення своєї мети команді потрібно здолати 4 етапи траси на шляху до фінішу.

 

 

“Коли я дізнався про те, що у Запоріжжі відбудеться перший Zaporizhstal Half Marathon, то не роздумуючи вирішив брати участь, по-перше, мені з Дніпра зручно добиратись, а, по-друге, я дуже полюбляю заходи, які організовує Run Ukraine, адже справжнє професійне свято” розповів перший переможець Zaporizhstal Half Marathon серед чоловіків Артем Казбан.

 

У рамках 2-го Запорізького півмарафону пройде благодійний забіг на 2 км, метою якого є збір коштів на придбання реабілітаційного обладнання для Клініки ортопедії, артрології і спортивної травми Запоріжської обласної клінічної лікарні. Адже саме до таких клінічних закладів щорічно звертаються за допомогою тисячі пацієнтів (серед них і легкоатлети), які мають захворювання суглобів, спини, опорно-рухового апарату тощо. Для повноцінної та швидкої реабілітації потрібне належне сучасне обладнання, якого на жаль у лікарнях недостатньо.

 

У цьому році 2nd Zaporizhstal Half Marathon отримав найвищу оцінку –  5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

 

Довідка:

2nd Zaporizhstal Half Marathon – другий за ліком запорізький міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine за підтримки Запорізької міської ради.

Подія стала однією із семи етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, що включає у себе старти у п’яти містах України. Цього року організатори 2nd Zaporizhstal Half Marathon планують зібрати понад 2000  учасників та 4000 глядачів та вболівальників.

Офіційний сайт події: https://zphalfmarathon.org/

 

Титульний спонсор – Запоріжсталь

Організатор – Run Ukraine

 

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/9B5vvt

Прес-реліз рос.: https://goo.gl/yMgMCa

Завантажити фото з презентації: https://fex.net/614572099261

 

Контакти для ЗМІ:

Оксана Модієвська

моб.тел: + 38050 243 71 50

email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]