До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Жовтень 11, 2018

Сергій Ільченко: “Будь-які цілі простіше долати в хорошій команді, адже корпоративний дух зближує”

 

Напередодні 2nd Zaporizhstal Half Marathon, який відбудеться 28 жовтня у Запоріжжі, ми запускаємо цикл інтерв’ю з його учасниками, для яких біг став невід’ємною частиною їхнього життя. Відкриває наш проект Сергій Ільченко, керівник молодіжної організації комбінату “Запоріжсталь” і глава молодіжної міської ради. Наш герой розповів про особливості тренувань у команді і які рекорди збирається поліпшити.

 

– Сергію, розкажіть, з чого починалося ваше захоплення бігом?

– Почалося все з того, що в Запоріжжі почали організовувати бігові заходи такого рівня і масштабу як Zaporizhstal Half Marathon. Я, як футболіст, знаю, що таке фізичні навантаження і подолання перешкод, але для мене як для людини, що ніколи цілеспрямовано не займалася бігом, це справжній виклик. Саме тому я погодився на участь і був радий тому, що для підготовки організували тренування для всіх бажаючих. До того ж, минулого року до моєї ініціативи приєднався молодіжний актив, і ми почали формувати свою корпоративну команду для участі в напівмарафоні. Для мене було дуже важливо, що у всієї нашої команди було спільне бажання подолати дану перешкоду, переступити бар’єр невідомості і перебороти себе.

 

– Що дає вам біг? Як вам вдається поєднувати роботу і заняття спортом?

– По-перше, все це роблю для себе і свого здоров’я. По-друге, з огляду на мій щільний графік і безліч заходів, біг допомагає і дає мені можливість перезавантажитися. До того ж, я люблю робити виклики самому собі, і так виходить, що і участь в Zaporizhstal Half Marathon – це чергова можливість довести собі, що мені це під силу.

 

– Які “бігові” цілі ставите для себе сьогодні?

– Як кажуть, “Поганий той солдат, який не мріє стати генералом”. Я реально оцінюю свої сили і саме тому минулого року я поставив собі за мету пробігти 10 км. Тоді мені це вдалося, але було непросто. Цього року при підготовці дав собі слово, що не опущу планку і постараюся покращити власний минулорічний рекорд. У перспективі планую пробігти 21 км, над чим зараз і працюю.

 

– Назвіть ваші улюблені бігові місця в Запоріжжі? Які локації могли б порадити спортсменам і гостям міста?

– У нас унікальне і красиве місто з безліччю місць для занять спортом, де можна отримувати задоволення від того, що бачиш навколо. Безумовно, такі місця як острів Хортиця, міська набережна і наші вулиці не залишаться без уваги. До того ж у нас в місті проходить один з найдовших проспектів Європи – Соборний проспект (його довжина становить 10,8 км), на якому є що подивитися. За останні кілька років місто дуже змінилося, стало красивішим та привабливішим для городян і туристів. Думаю, що ті, хто були минулого року на Zaporizhstal Half Marathon, оцінили це і приїдуть цього року.

 

– З приходом холодів плануєте продовжити тренування на вулиці або перейдете в зал? Якщо робите вибір на користь вулиці, поділіться своїми лайфхаками.

– Я прихильник занять на свіжому повітрі, навіть в холодну пору року скасовувати тренування я не бачу сенсу. За практикою підготовки до минулорічного напівмарафону, я вибираю заняття на вулиці, незважаючи на те, що цього року жовтень досить прохолодний.

У будь-якому випадку потрібно дослухатися до думки фахівців і приходити на відкриті тренування від Run Ukraine. Організатори пропонують добре підібраний тренувальний процес, який дозволить поступово підготуватися до півмарафонської дистанції.

Хочу зазначити, що найголовніше – це бажання і постійна боротьба з власною лінню. А найскладніші цілі простіше долати в хорошій команді, адже корпоративний дух зближує і додає сили.