До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Листопад 5, 2018

2nd Zaporizhstal Half Marathon “повернув додому” учасників, які народились у Запоріжжі, але живуть в інших містах

 

Вони народились, зростали та здобували досвід у місті козацької слави. Але у житті кожного з них була мить, коли необхідно було залишити рідне місто, прийняти виклик долі і відкрити для себе можливості та простір інших міст. Від’їжджаючи з Запоріжжя, вони зберегли рідне місто у серці, адже домівка завжди з тобою. 28 жовтня вони повернулися, щоб пробігти 2nd Zaporizhstal Half Marathon і відчути рідне місто заново, відкрити для себе його нові межі. Ми запитали про враження від заходу у учасників, які народились у Запоріжжі, проте живуть зараз в інших містах України. Як воно – пробігти півмарафон вулицями дитинства?    

 

Банкір Костянтин Кошеленко

Запорізький старт запам`ятався ідеальною для забігу погодою і активною підтримкою вздовж траси з боку жителів міста.

 

Комфортно бігти в літньому одязі, коли у жовтні 13-18 градусів і сонячно, а навколо – багато неба, широкий Дніпро та жовті дерева.

Запоріжці позитивно зустрічали бігунів, підтримне кажучи вже про групи школярів, музикантів та справжніх козаків.

 

З організаційної точки зору все пройшло злагоджено та зручно для учасників, які приїхали з багатьох міст. Якщо я не знав би, що це лише другий захід у Запоріжжі, то подумав би, що тут регулярно проходять забіги.

 

Учасники нашої корпоративної команди «Форвард Банк» покращили свої особисті результати та повертались до Києва з задоволенням від забігу та екскурсії містом.

 

HR та фотограф Олена Ведмідь

Перший півмарафон – це як перші роди: спочатку було боляче, потім я розплакалась, сказала чоловіку, що більше ніколи в житті, а вже за півгодини спитала, де біжимо наступного разу.

 

Завдяки підтримці мого чоловіка Ярослава, який біг поруч всю дистанцію, обливав мене водою, підганяв, іноді прикрикував, коли я казала, що не зможу, я зробила свої перші 21 км за одну годину 59 хвилин.

Маршрут моїм рідним містом Запоріжжя – через Дніпрогес, по Хортиці, потім по Набережній – фантастично красивий. І я рада, що обрала саме запорізький півмарафон як перший для себе. Коли я пробігала біля будинку, в якому прожила свої перші 22 роки, то подумала, що все як в казці. Раніше я б не повірила, що зможу це зробити.

 

Хочу подякувати організаторам Run Ukraine. Ви зробили все, щоб цей забіг став для мене дійсно святом. А також велика подяка тим запоріжцям, які підтримували всіх бігунів – співали, грали на музичних інструментах, кричали з балконів, малювали плакати. Особливо хочу подякувати волонтеру Олені між 5-м і 6-м кілометром (сподіваюсь, вона не зірвала горло) і хлопчику з плакатом «доторкнись – візьми сили». Це незабутньо!

 

Рекордсменка України серед молоді з півмарафону Олександра Азарова

Запоріжжя має дуже сильну школу легкої атлетики і розвинену спортивну інфраструктуру, але свого півмарафону раніше не було. Це дуже знакова подія, нарешті у міста є свій півмарафон.

Я киянка, але народилася в Запоріжжі. До багатьох забігів готувалася на запорізькому стадіоні, зокрема, до півмарафону в рамках юнацьких ігор в 2005 р, на якому посіла 4 місце. Захотілося повернутися і пробігти мою улюблену дистанцію на рідній землі, яка надавала мені сил під час моєї спортивної кар’єри.

 

Що я можу сказати про захід зараз, після участі? Траса дуже мальовнича. Я щоліта їздила в Запоріжжя, пробігла по ньому багато кілометрів, але ніколи не бігала таким гарним маршрутом. Дуже сильна підтримка з боку місцевих жителів. Два хори на дистанції, один з яких – дитячий. Козаки в костюмах з шаблями – це круто. Вони дуже старалися підтримувати учасників.

Після завершення спортивної кар’єри не хотілося більше бігати такі довгі дистанції, залишилося відчуття, що це дуже важко, складно і нудно. Але запорізький півмарафон дався легше, ніж всі інші забіги на цю дистанцію. Цей пробіг нагадав мені, за що я так люблю біг на витривалість.