До старту
залишилось
sponsor
 • Титульний спонсор
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Фітнес партнер
 • Офіційний спортивний партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Генеральний медіа партнер
 • Платіжний партнер
 • Партнер дистанції
 • Офіційний хронометрист
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Офіційний водний партнер
До старту
залишилось
sponsor

Новини

Березень 25, 2019

SUZUKI став офіційним автомобільним партнером Run Ukraine Running League 2019

Компанія Run Ukraine та компанія ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний дистриб’ютор автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні, підписали контракт про співпрацю. Легендарний японський бренд отримав статус офіційного автомобільного партнера Run Ukraine Running League 2019.

 

У біговій лізі 2019 року пейскари, що під час заходів Run Ukraine Running League 2019 ведуть до перемоги та особистих рекордів атлетів, будуть автомобілі Suzuki, а саме оновлені яскраві кросовери Suzuki Vitara.

“Перш за все, ми щиро вдячні компанії Suzuki за надану довіру та вибір на користь бігових подій. Наша співпраця несе в собі цікаві спец проекти, які допоможуть розкрити унікальність бренду, і створять для наших учасників цікаві активації та сервіси. Suzuki став офіційним автомобілем Run Ukraine Running League 2019. Можливо в 2020 році автомобіль стане головним призом в Running League 2020. Я вірю, що в кожному жарті є частка правди. А поки цей сезон біжимо #RunwithSuzuki”прокоментував Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Філософія Suzuki побудована на емоційному зверненні до споживача, що відображено у ключовому слогані бренда «Стиль життя», адже автомобілі Suzuki підкреслюють індивідуальність власника та завдяки технологіям допомагають знайти свій унікальний шлях без обмежень.

 

“Ми в Suzuki дуже раді приєднатися до спільноти бігунів та людей, що опікуються здоров’ям нації і розвивають цей рух в Україні. Для Suzuki це можливість показати, наскільки нерозривно пов’язані люди та автомобілі у наш час. Наш модельний ряд  кросоверів та зокрема новинка Suzuki Vitara – це надійний помічник у будь-якій справі, адже допомагає не відволікатися на якість покриття у місті чи передмісті, а бути зосередженим на свої цілях. А для тих, хто не знає кордонів у своїх поїздках та місцях для тренувань, ми презентуємо влітку нову генерацію легендарного позашляховика Suzuki Jimny, який допоможе дістатися майже до будь-якої точки.

Нам надзвичайно приємно продемонструвати свої новинки під час бігових заходів аудиторії, яка цінує рух і насолоджується процесом і дорогою до фінішу не менше, ніж ми в Suzuki.

Ми вдячні Run Ukraine за довіру супроводжувати лідерів марафонів та напівмарафонів та можливості запросити наших клієнтів та лоялістів бренду приєднуватися до бігової спільноти #RunwithSuzuki і відчувати радість від руху»,”прокоментувала Бренд-директор Suzuki в Україні Наталія Хмара.  

 

У 2019 році в Україні відбудеться 6 масових бігових змагань у Лізі Run Ukraine в таких містах, як Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Запоріжжя і об’єднає більше 40 000 бігунів як любителів, так і професіоналів.

 

 

Довідка:

ДП «АВТО Інтернешнл» – офіційний дистриб’ютор автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні. Компанія працює на вітчизняному ринку більше 20 років і постачає українцям автомобілі, адаптовані до наших умов експлуатації. Розвинена дилерська мережа по всій країні має широкий вибір автомобілів та запчастин зі складу.

Run Ukraine – організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

Компанія є організатором бігової ліги Run Ukraine Running League, що включає в себе шість спортивних заходів в п’яти містах України.