До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Партнер дистанції
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнер дистанції
До старту
залишилось

Новини

06.09.2019

З 7 вересня у Запоріжжі стартують безкоштовні бігові тренування Open Run Days 

 

У Запоріжжі з 7 вересня стартують безкоштовні бігові тренування Open Run Days у рамках підготовки до 3rd Zaporizhstal Half Marathon, який відбудеться 20 жовтня.

Open Run Days – це серія безкоштовних бігових тренувань під керівництвом фахових тренерів, які допоможуть бігунам підготуватися до обраної дистанції у компанії однодумців.

 

Бігуни займатимуться за різними програмами та з різними тренерами, залежно від рівня своєї підготовки. Таким чином, до бігових тренувань зможуть долучитися і новачки, і досвідчені спортсмени, які хочуть покращити свої показники швидкості та витривалості перед Zaporizhstal Half Marathon.

 

На тренуваннях Open Run Days бігуни також зможуть поставити тренерам запитання стосовно тренувальних планів, харчування, розподілу сил на дистанції, проконсультуватися стосовно техніки бігу та виправити помилки, які можуть завадити їм на шляху до високих спортивних результатів.

Перше тренування відбудеться 7 вересня о 9:00 у парку Трудової слави. Після цього відкриті тренування відбуватимуться щосуботи на різних локаціях Запоріжжя.

 

За місяць до 3rd Zaporizhstal Half Marathon бігуни зможуть перевірити свою готовність до забігу на тестовому забігу Long Training. Він відбудеться 28 вересня у парку Дубовий Гай. Проаналізувавши результати Long Training, бігуни можуть визначити свої слабкі місця та за потреби відкоригувати програму тренувань, щоби вдало подолати свою дистанцію під час 3rd Zaporizhstal Half Marathon.

 

Розклад тренувань Open Run Days:

07.09 – парк Трудової слави

14.09 – парк Трудової слави

21.09 – Дубовий Гай

05.10 – парк Перемоги

12.10 – парк Трудової слави

 

Тренери:

Сергій Остролуцький – засновник і головний тренер Power Runners, КМС з легкої атлетики, призер всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Сертифікований спеціаліст в області загальної та спеціальної фізичної підготовки.

Анна Семко – співзасновник та другий тренер клубу Power Runners, сертифікований тренер та дієтолог, фінішер півмарафону.

Дмитро Майстренко – тренер клубу Power Runners, багаторазовий фінішер півмарафонів та Гонки Націй.