До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Партнер дистанції
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнер дистанції
До старту
залишилось

Новини

07.10.2019

Увага! 20 жовтня у Запоріжжі буде обмежений рух автотранспорту у зв’язку з проведенням 3rd Zaporizhstal Half Marathon


Завантажити

 

У Запоріжжі 20 жовтня у центральній частині міста буде тимчасово обмежено рух транспорту у зв’язку з проведенням Запорізького півмарафону 3rd Zaporizhstal Half Marathon. Через це буде змінено графіки громадського транспорту. Також упродовж півтори години в неділю буде обмежено рух мостами.

 

Перекриття транспортного руху – одна із обов’язкових умов проведення масових змагань з бігу. Таким чином понад 2300 учасників заходу, серед яких є діти, люди похилого віку та люди з інвалідністю, отримають гарантію безпеки під час забігу. 

Організатор Запорізького півмарафону, компанія Run Ukraine, приносить вибачення та рекомендує запоріжцям та гостям міста завчасно спланувати своє пересування по місту альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття.

 

У суботу, 19 жовтня, на бульварі Шевченка розпочнуть підготовчі роботи, тому вже з 06:00 буде обмежено рух бульваром Шевченка на ділянці від вул. Жаботинського до просп. Соборного (у напрямку руху до проспекту Соборного). Розблоковано рух на цій ділянці буде вже після завершення заходу у неділю, 20 жовтня, о 22:00.

Обмежувати і поновлювати рух іншими вулицями Запоріжжя під час півмарафону 20 жовтня будуть поступово. Трасу забігу розбито на умовні “ділянки”, рух транспорту на яких буде відновлюватися одразу після того, як бігуни їх подолають. Загалом обмеження руху стосуватиметься 12 вулиць міста, острова Хортиця, ДніпроГЕС та мостів. 

Фактично рух з лівого берега на правий й назад буде обмеженим лише півтори години, з 8:30 до 10 ранку. До 9:00 функціонуватимуть мости Преображенського та Арковий, а вже о 10:00 повністю розблокують рух Дніпровською ГЕС. Ще за годину, об 11:15 буде відновлено рух мостами Преображенського та Арковим мостом.

 

Ще частина вулиць, у тому числі ділянка Соборного проспекту, усе ще будуть обмеженими для доступу автомобілістів, але о 15:30 у неділю запоріжці вже вільно пересуватимуться містом. Тобто більшу частину дня та ввечері місто вже буде вільним для пересування.

На перерахованих нижче вулицях буде обмежено рух усіх видів транспорту, у тому числі громадського та велосипедного. Run Ukraine приносить свої вибачення за незручності та запрошує усіх жителів та гостей міста підтримати бігунів.

За потреби на трасу півмарафону буде допущений спецтранспорт, як-от: автомобілі поліції, швидкої, пожежної та газової служб, а також служби ліфтів.

Графік обмеження руху в Запоріжжі на час 3rd Zaporizhstal Half Marathon:

19-20 жовтня 2019

20 жовтня 2019