До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Партнер дистанції
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнер дистанції
До старту
залишилось

Новини

04.12.2019

4-й Запоріжсталь півмарафон 2020 стане першим вечірнім забігом Ліги українських мейджорів

Старти більшості масштабних забігів відбуваються вранці, але не цього разу. Бігунські душі потребують розмаїття, і у 2020 році Run Ukraine їм його надасть. 4 липня 2020 року відбудеться 4-й Запоріжсталь півмарафон, який стане першим вечірнім забігом Ліги українських мейджорів від Run Ukraine.

Під час 4-го Запорізького півмарафону відбудуться забіги на 21.0975 км, 10 км, 4.2 км, естафетні, командні та дитячі забіги. Бігуни стартуватимуть у пообідній час, тож літня спека вже піде на спад і не має стати на заваді встановленню personal best.

У 2019 році Запорізький півмарафон проходив в умовах сильного туману, і навіть це не завадило встановленню нових рекордів траси серед чоловіків та жінок. Цілком можливо, що за кращої видимості – а оскільки забіг відбудеться влітку, на неї цілком можна розраховувати – рекорди знову будуть оновлені.

Ще не визначився, як провести літо? Збери максимум емоцій та візьми участь у вечірньому Запорізькому півмарафоні 4 липня 2020 року!

У 2020 році Ліга українських мейджорів об’єднає 7 забігів у 6 містах України: Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі та Харкові. Реєстрація на всі забіги Ukrainian Majors Running League 2020 розпочнеться вже 11 грудня 2019 року.