До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Партнер дистанції
  • Офіційний водний партнер
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнер дистанції
До старту
залишилось

Новини

17.02.2020

Стартувала реєстрація на 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON

2500 бігунів у липні вийдуть на старт 4-го Запорізького півмарафону

4 липня 2020 року Запоріжжя прийматиме вже традиційний для міста 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON, який збере на стартах 2500 учасників з України та зарубіжжя. По 1 долару США за кожного фінішера Запорізького півмарафону буде спрямовано на благодійність – реалізацію соціальної ініціативи в місті.

Запорізький півмарафон стане четвертим етапом бігової ліги Under Armour Ukrainian Majors Running League, яка об’єднує сім бігових заходів у шести містах України.

Це перший захід в історії бігової ліги, який проходитиме ввечері, а отже, бігуни перетинатимуть фінішну лінію вже після заходу сонця.

“Четвертий рік поспіль бігуни виходять на старт та долають свої дистанції вулицями Запоріжжя. Проспект Соборний, ДніпроГЕС, Хортиця… Це не просто історичні місця – це справжні місця сили. Фінішуючи вже майже вночі, півмарафонці сповна відчують усю героїчність та містичність Запоріжжя, – переконаний генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Наша бігова ліга існує вже п’ять років. За цей час ми заклали фундамент і дали поштовх розвитку українського бігового ринку. Лише у 2019 році в Україні понад 100 тисяч людей взяли участь у різних бігових подіях. І роль Run Ukraine у цьому процесі важко переоцінити”.

Незмінним титульним партнером Запорізького півмарафону залишається компанія “Запоріжсталь”.

Усі заходи Запорізького півмарафону відбуватимуться в один день, 4 липня. Перші бігуни – учасники дитячих забігів – вийдуть на старт о 16:00.

Як і в попередні роки, у рамках 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON відбудуться забіги для бігунів різного рівня підготовки: від 4.2 км до 21.0975 км. Наймолодші учасники також зможуть пробігти свої перші дистанції від 100 до 1000 м. Усі бігуни, великі й малі, на фініші здобудуть медалі.

Призовий фонд збільшено на 50%, зі 124 000 до 185 000 гривень. Нагороджувати будуть абсолютних переможців серед чоловіків і жінок на дистанції 21.0975 км. Призові розподілять між першими п’ятьма фінішерами серед чоловіків і жінок в абсолютній першості. Також грошову винагороду отримають учасники, які посіли перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків і жінок.

Нагадаємо, що учасники, які подолають усі сім етапів Under Armour Ukrainian Majors Running League, отримають супермедаль від засновників Ліги – компанії Run Ukraine.

Under Armour Ukrainian Majors Running League, або Ліга українських мейджорів, об’єднує 7 забігів у 6 містах України. За кожний етап бігуни, які візьмуть в ній участь у сезоні 2020, накопичуватимуть бали, а наприкінці сезону найкращі з них отримають нагороди у семи різних класифікаціях для любителів та професіоналів.

 

Титульний партнер – Запоріжсталь

Організатор – Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

моб.тел: +380 50 178 1168

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]