Новини

15.07.2020

Запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON перенесено на 2021 рік

Через світову пандемію коронавірусу COVID-19 Run Ukraine прийняла рішення про перенесення запорізького півмарафону 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON на 2021 рік.

Ми довго відкладали це рішення, сподіваючись, що обставини зміняться і проведення масових заходів стане безпечним для учасників. Ми консультувалися з експертами, вели перемовини з міською владою, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством молоді та спорту. Наша команда пропрацьовувала усі можливі варіанти для того, щоб провести заходи “наживо”, як планувалося. Але цьогоріч, на жаль, офлайн-заходів не буде.

Пандемія триває, щодня в Україні фіксуються сотні нових випадків захворювання і дуже складно спрогнозувати, якою буде осінь. Багато світових бігових заходів, у тому числі мейджор-марафони, вже прийняли рішення про те, що не відбудуться у цьому році.

Ми не можемо обіцяти проведення Запорізького півмарафону в офлайн-форматі та скасувати захід в останній момент. Не можемо ризикувати вами, бігунами, та вашими близькими, проводячи масовий спортивний захід у розпал пандемії та сприяючи таким чином поширенню вірусу, який забирає життя. Тому Запорізький півмарафон цього року не відбудеться.

Кожному бігуну, зареєстрованому на 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON, Run Ukraine надасть декілька варіантів подальших дій, тож учасник зможе обрати найбільш оптимальне для себе рішення. Зокрема, він зможе:

УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на 2021 рік.

Нагадаємо, у 2020 році Бігова Ліга Українських Мейджорів відбудеться онлайн та об’єднає 5 бігових заходів:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON не скасовуються, але у 2020 році не відбудуться.

 

З деталями щодо перенесення заходів Бігової Ліги Українських Мейджорів в онлайн можна ознайомитися тут:

 

Можливості для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги у 2020 році, викладені тут: