До старту
залишилось
До старту
залишилось

Чому Запоріжжя

Це промислове, на перший погляд, місто тримає в собі безліч таємниць. Саме тут створювалася історія Київської Русі та запорізького козацтва. На бульварі Шевченка постійно кипить життя для мешканців та гостей міста. Там годинник закоханих невпинно витьохкує хвилини до старту. Але по той бік моста є інше Запоріжжя. Те, яке живе й дихає минулим…

 

Що особливого в Хортиці?

Передусім, цей острів є одним із Семи чудес України, де настільки різноманітна природа, що й не встигаєш намилуватися. Немов за бажанням твоєї душі було створено цей маршрут.

У чому ж сакральність цього колоритного місця? Ти зрозумієш це, коли в тобі прокинеться героїчний козацький дух… Саме тут було здійснено безліч археологічних відкриттів. І ти теж відкриєш у собі те, про що раніше не здогадувався.

Небагатьом відомо, що Хортицю назвали на честь сонячних язичницьких богів Хорса та Дажбога. Подейкують, у цих місцях було багато прудких вовків, тому в народі острів прозвали вовчим. Отже, і енергетика тут пронизана швидкістю та витривалістю.

Основними перевагами Zaporizhstal Half Marathon є:

Ніщо не заважатиме тобі натхненно бігти.

Ти пробігатимеш плотиною Дніпровської гідроелектростанції, яка неначе сполучає міську буденність з оазисом краси та наснаги. Дніпровська ГЕС – діюча з 1932 року електростанція. Утворює найстаріше на Дніпрі водосховище. Вдихаючи свіжість вод Дніпра, відчуй себе по-справжньому вільним.

То варто спробувати?

Адже ще будуть дні для буденних справ. Ти не втратиш час. Навпаки – отримаєш. Не забувай про те, що біг подовжує життя.

А що далі?

Ти станеш іншим. І чи не найголовніше. У тебе з’явиться вона. Сильна та нездоланна…. Звичка перемагати.