HANKOOK

Hankook: Fredy Barth Yarış Lastiklerini İthal Ediyor

İSVİÇRE PAZARINDA YENİ Etkinlik organizatörü ve yarış profesyoneli Fredy Barth faaliyet alanını genişletiyor. Zürihli ve ekibi, İsviçre için Hankook yarış lastiklerinin ithalatını üstleniyor. Hankook, uzun yıllardır üst düzey Ventus Yarış lastiği serisiyle ulusal ve uluslararası otomobil yarışlarında en iyi tedarikçilerden biri olmuştur.

Hankook, uzun yıllardır üst düzey Ventus Yarış lastiği serisiyle ulusal ve uluslararası otomobil yarışlarında en iyi tedarikçilerden biri olmuştur. DTM (2011’den beri), Hankook tarafından desteklenen 24H Serisi, W Serisi veya Formula Renault Eurocup gibi ünlü serilerde, premium lastik üreticisinin yarış lastiği her sezon birinci sınıf performans, yüksek tutarlılık ve maksimum güvenlik ile etkilemektedir.

Artık Dolambaçlı Yol Yok

Şimdiye kadar İsviçreli müşteriler Hankook yarış lastiklerini Almanya’daki dolambaçlı yollardan temin etmek zorundaydı. 2020’den itibaren Fredy Barth – Motorsport & Events lastikleri doğrudan İsviçre’ye teslim edecek. Bu, pist günlerine katılanların yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki diğer tüm İsviçreli motor sporları meraklılarına da fayda sağlayacak.

Maliyet Bilincine Sahip Olanlar İçin

Pist günleri ve kurumsal etkinliklerin organizatörü, slalomlarda ve tepe tırmanışlarında yarışan ve mali harcamaları minimumda tutmak isteyen yarışçıları da düşünüyor.

Kendi Deneyimlerimizden

Bir yarış pilotu olarak, örneğin TCR yarış tur arabalarında ve GT araçlarında, Barth Hankook yarış lastiklerinin nitelikleri konusunda kendisini ikna edebildi. DTM’de Nico Müller, 24H Serisinin dayanıklılık yarışlarında Hofor Racing gibi Hankook ile birçok başarıyı kutladı.

Eksiksiz Hizmet

Profesyonel bir lojistik ortağı sayesinde, depolanan lastikler Almanca konuşulan İsviçre’de sipariş gününde ve İsviçre’nin geri kalanında 24 saat içinde teslim edilebilir. Teslimat masrafları, yeni müşteriler için bir hoş geldin hediyesi olarak ilk yıl karşılanmaktadır. Devre için diğer boyutlar ve bileşikler talep üzerine sipariş edilebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir