İŞ MAKİNELERİ LASTİKLERİ

İNŞAAT LASTİKLERİ

Güvenilir ekipmanlara yatırım yapmaktan rutin bakımları tamamlamaya kadar, arıza sürelerinin ekibinizin üretkenliğini azaltmamasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Operasyonunuzun devam etmesini sağlamak için lastiklerimizi maksimum hizmet ömrü için ağır hizmet malzemeleriyle üretiyoruz.

Ayrıca, ekibinizin üretkenliğini artırmak için bir lastiği saha koşullarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Çünkü lastikleri mini yükleyiciler, damperli kamyonlar ve greyderler dahil olmak üzere birçok ekipman türüne ve uygulamaya uyacak şekilde tasarlıyor, test ediyor ve üretiyoruz. Hatta çimenli çimden engebeli agregaya kadar sahanızın grup koşulları için lastikleri eşleştirebilirsiniz.

ALÇAK YANAK TEKNOLOJİSİ

İŞ MAKİNELERİ LASTİKLERİLider lastik markalarımıza benzer şekilde, kanıtlanmış LSW® (Düşük Yanak) teknolojimiz, yüklenicilerin şantiye içinde ve dışında üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. Geleneksel bir lastiğe göre daha küçük bir yanağa ve daha büyük bir jant çapına sahiptir, ancak aynı dış çapı korur. Bu, inşaat ekipmanları için daha fazla denge sağlar. Sonuç olarak daha yumuşak bir sürüş, daha az malzeme dökülmesi ve daha iyi yol tutuşu elde edilir.

RADYAL VEYA ÖNYARGILI – SiZ KARAR VERİN

Mesele hangisinin daha iyi olduğu değil, sizin özel uygulamanız için en iyi sonucu neyin verdiğidir. Yüklenicilerin seçenekleri sevdiğine inanıyoruz, bu nedenle Titan, ortam ne olursa olsun işinizi yapmanıza yardımcı olmak için hem bias hem de radyal lastiklerden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

Bias Lastikler

– Kısa mesafeler için daha uygun

– Daha fazla araç dengesi

– Yan duvarda daha fazla kesilme direnci

– Geliştirilmiş kendi kendini temizleme

 

Radyal Lastikler

– Mükemmel sırt aşınması

– Daha uzun sırt ömrü

– Daha uzun mesafeler için daha uygun

– Sırt bölgesinde daha yüksek delinme direnci

– Daha fazla çekiş gücü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir