До старту
залишилось
До старту
залишилось

Марафонське містечко

 

Роздягальні

Роздягальні будуть розташовані в парковій зоні за будівлею ДК Дніпроспецсталь. Час роботи роздягалень: з 7:00 до 15:00. Вони будуть окремими для чоловіків та жінок.

Камери схову

Камери схову будуть розташовані біля роздягалень та працюватимуть з 7:00 до 15:00. Щоб залишити речі у камері схову, необхідно наклеїти на них наліпку «Багажний номер», яку ви отримали у стартовому пакеті.

Туалети

Туалети розташовані у марафонському містечку, а також по маршруту на кожному пункті гідратації.

Вхід у стартовий коридор

Учасники забігів на дистанції 21,0975 км мають можливість розміститися у стартовому коридорі відповідно до свого запланованого фінішного часу. Кожен вхід буде позначено великим прапором з часом.

Результати

На кожному стартовому номері є чіп у вигляді двух смужок, прохання їх не згинати, не відривати. Під час перетину лінії старту/фінішу та котрольних точок не закривати номер руками. На сайті https://zphalfmarathon.org будуть виведені онлайн результати після перетину лінії фінішу.
Впродовж години після фінішу кожен учасник отримає СМС-повідомлення з власним фінішним часом.

Масаж
Біля роздягалень у спортивному містечку буде розташована масажна зона.
Медичная допомога

У спортивному містечку біля стартової арки буде розгорнуто медичний госпіталь. На маршруті на кожному пункті гідратації будуть присутні працівники медичних служб, готові надати необхідну допомогу.
Якщо ви відчули тривожні симптоми, наприклад, слабкість, запаморочення, головний або будь-який інший  біль, потемніння в очах, нудоту або блювання – не ігноруйте їх, одразу зверніться по допомогу.
До організації півмарафону залучено близько півтисячі волонтерів, медична підтримка складається з більше десяти карет швидкої допомоги, представників «Червоного Хреста», екіпажів організації «MotoHelp» та бригад медичної допомоги, розміщених по маршруту забігу.

Гравіювання медалей

У марафонському містечку усі охочі матимуть змогу зробити гравіювання на медалі зі своїм фінішним часом.

 

Зверніть увагу!

• Медалі кожен фінішер може отримати ЛИШЕ у фінішному коридорі відразу після перетину фінішної лінії;
• В естафеті медаль фінішера усіх чотирьох етапів отримує учасник останнього етапу у разі перетину фінішної лінії;
• Якщо команда вийшла на старт, але не фінішувала, учасники команди не отримують медалі фінішера з жодного етапу.