До старту
залишилось
До старту
залишилось

Знижки на забіги Run Ukraine

У сезоні Бігової Ліги 2020 кількість безкоштовних реєстрацій для пільгових категорій зросте вдвічі

“Чи можна отримати безкоштовну реєстрацію? Чи маю я право на знижку? А як її отримати?” – ці запитання нерідко виникають у наших учасників. Хтось соромиться навіть запитати, хтось, навіть знаючи про знижку, на яку має повне право, не знаходить на сайті чарівної кнопки для її активації і реєструється за повною ціною. Тому ми вирішили розповісти про систему лояльності Run Ukraine на 2020 рік: хто отримує знижки, в якому розмірі і як це зробити.

 

Хто отримує знижки?

Правила Run Ukraine 2020 чітко визначають перелік категорій людей, які мають право на знижку або безкоштовну реєстрацію. Це:

 

Далі – про кожну категорію детальніше.

 

Учасники бойових дій та учасники війни:

У рамках всіх заходів Run Ukraine у сезоні 2020 всього передбачено 225 безкоштовних реєстрацій для учасників бойових дій та учасників війни (25 слотів у регіонах, 50 слотів на київських заходах). У разі їх вичерпання ветерани можуть претендувати на знижку 30%.

 

Люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп:

Так само для людей з інвалідністю під час кожного заходу Бігової Ліги Ukrainian Majors Running League Run Ukraine виділяє по 25 безкоштовних реєстрацій (усього 175). За умови вичерпання безкоштовних реєстрацій (на момент публікації цього матеріалу вільні слоти ще залишились), учасники можуть отримати знижку у 30%.

Таким чином, у сезоні Бігової Ліги 2020 для ветеранів та людей з інвалідністю буде виділено 400 безкоштовних реєстрацій на забіги Run Ukraine. Це вдвічі більше, аніж у сезоні 2019 року, коли для обох категорій було виділено 200 слотів.

 

Переселенці з зони АТО / Пенсіонери / Студенти:

Для усіх вищеперелічених категорій передбачено знижку в 30%. Отримати її можна лише за пред’явлення відповідних документів, які підтверджують приналежність до тієї чи іншої пільгової категорії.

 

Безкоштовні забіги:

“Ветеранська десятка” – це забіг на 10 км, в якому можуть брати участь ветерани АТО/ООС, військові, волонтери, курсанти військових училищ та ліцеїв, а також родини загиблих учасників бойових дій. У 2019 році він проходив лише під час Wizz Air Kyiv City Marathon, і тоді у ньому взяли участь 300 ветеранів. У 2020 році ж стати учасниками “Ветеранської десятки” зможуть аж 850 бігунів (по 300 на столичних забігах та по 50 на регіональних півмарафонах).

 

Guide Runners 4.2 km – забіг на 4.2 км для людей з вадами зору та їхніх гайдів. Це реальна можливість для незрячих людей втілити свою спортивну мрію та відчути весь шквал емоцій від перетину фінішної лінії. У кожному місті на кожному з заходів зможуть взяти участь до 10 незрячих бігунів з їхніми гайдами. 

 

Handbikes Cup 4.2 km – заїзд для людей з інвалідністю, які полюбляють швидкість і готові до змагань. Хендбайкери долатимуть дистанцію 4.2 км на хендбайках – спеціальних ручних велосипедах. У кожному місті можуть стартувати до 10 хендбайкерів.

 

Як отримати безкоштовну реєстрацію або знижку?

Для того, щоб зареєструватися, напишіть на пошту [email protected]. Для оформлення заявки знадобиться копія документу, який засвідчує вашу пільгову категорію (посвідчення УБД, пенсійне посвідчення, студентський квиток, довідка внутрішньо переміщеної особи тощо).

Вам нададуть промокод на знижку або безкоштовну реєстрацію, який ви можете використати під час оплати слоту.

Якщо стане відомо про невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється – без будь-якої компенсації.

 

Залишилися питання? Пиши нам! Ми охоче відповімо.

 

А якщо все зрозуміло – швидше реєструйся на забіги сезону 2020 від Run Ukraine: